Spotkanie Opłatkowe w Albigowej

25-01-2006
Po Mszy Św. dalsza część spotkania odbyła się w Gminnym Ośrodku Kultury, gdzie młodzież i dzieci pod przewodnictwem nauczycieli: Pani Aliny Szpunar, Pani Anny Szela oraz Pani Urszuli Bar przedstawiły „Jasełka” i wykonały kilka kolęd, za co publiczność nagrodziła ich gromkimi brawami.
W części artystycznej wystąpił również Zespół Śpiewaczy a Rogóżna pod przewodnictwem Pana Józefa Bawor.
Po części artystycznej zabrali głos zaproszeni goście składając wszystkim noworoczne życzenia, a ksiądz prałat Adolf Reizer swoje życzenia wyśpiewał.
Z kolei ks. proboszcz pobłogosławił opłatki, którymi dzielili się uczestnicy spotkania. Po  części oficjalnej wszyscy przeszli do obszernej sali gdzie pracownicy GOK-u, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich oraz młodzież gimnazjum przygotowali pięknie nakryte stoły z posiłkami. Nie brakło też owoców i ciast.
Spotkanie upłynęło w radosnej , rodzinnej atmosferze przy wspólnym kolędowaniu. Uczestnicy zadowoleni wracali do swych domów.

Składam serdeczne podziękowanie za pomoc zorganizowaniu uroczystości opłatkowej: Staroście Łańcuckiemu, Wójtowi Gminy Łańcut, Księżom odprawiającym Eucharystię, stowarzyszeniom i instytucjom działającym na rzecz osób niepełnosprawnych, pracownikom GOK w Albigowej członkiniom KGW w Albigowej dyrektorom Szkół                    w Albigowej, dzieciom i młodzieży, Zespołowi Śpiewaczemu z Rogóżna, firmom przewozowym, oraz wszystkim którzy uświetnili nasze spotkanie.

Przewodnicząca Powiatowej Społecznej Rady
ds. Osób Niepełnosprawnych