Spotkanie Noworoczne w Powiatowej Hali

29-01-2019

Poseł na Sejm RP Kazimierz Gołojuch i Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń zorganizowali 26 stycznia 2019 r. tradycyjne spotkanie świąteczno-noworoczne w Powiatowej Hali Sportowej im. Józefa Witka przy Zespole Szkół Technicznych w Łańcucie. Wśród zaproszonych gości byli: Ewa Leniart Wojewoda Podkarpacki, Ewa Draus Wicemarszałek Województwa Podkarpackiego i Stanisław Ożóg Poseł do Parlamentu Europejskiego, którym Poseł i Starosta podziękowali za wspieranie tej i wielu innych inwestycji w naszym powiecie. Opłatki pobłogosławił ks. Tadeusz Kocór Proboszcz Parafii p.w. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Łańcucie, który dołączył się do podziękowań i życzeń. Kolędy i pastorałki grał zespół wokalno-instrumentalny „Dzikie Wino”. Zebrani goście, przedstawiciele administracji rządowej i samorządowej, radni, reprezentanci służb mundurowych, wojska straży, policji, środowisk kombatanckich, solidarnościowych oraz organizacji pozarządowych z terenu powiatu łańcuckiego mogli podziwiać nowoczesny obiekt sportowy, który w ubiegłym roku zrealizował Zarząd Powiatu Łańcuckiego przy wsparciu środków finansowych z budżetu państwa i Unii Europejskiej.
  Więcej informacji o projekcie