Rodzinnie na Powiatowym Pikniku

16-09-2019

Całe rodziny zgromadziły się na Powiatowym Pikniku Rodzinnym, który miał miejsce w niedzielę 15 września 2019 r. piękna pogoda oraz liczne atrakcje sprawiły, że mieszkańcy powiatu łańcuckiego licznie przybyli na boiska Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie by wziąć udział w wydarzeniu.

Na najmłodszych czekały animacje przygotowane przez Niepubliczne Przedszkole ENCE PENCE z Łańcuta, warsztaty ceramiczne oraz prezentacje Policji, Państwowej Straży Pożarnej oraz Wojsk Obrony Terytorialnej. Wielkim zainteresowaniem cieszyła się Policja konna oraz wozy bojowe straży pożarnej i wojska.

Dla łasuchów przygotowano stoiska ze smakołykami kuchni regionalnej, a każda elegantka i elegant mogli zrobić sobie wymyślną fryzurę na stoisku klasy fryzjerskiej Zespołu Szkół nr 3 w Łańcucie. Każdy zainteresowany mógł wziąć udział w konkursie na temat bezpieczeństwa pracy w gospodarstwie rolnym.

Piknikowi towarzyszył koncert brawurowo poprowadzony przez Kamilę Konieczny a rozpoczęty przez Orkiestrę Dętą z Kraczkowej,. Zespół Tańca Współczesnego GRACJA działający przy Zespole Placówek Oświatowych w Łańcucie zaprezentował kilka tańców w pięknej choreografii, natomiast Kapela Lwowska Fala ze Lwowa wprowadziła widzów w nastrój prezentując utwory międzywojennych autorów.

Zakończeniem pikniku był występ zespołu niemaGOtu, który porwał do wspólnej zabawy licznie przybyłą publiczność od najmłodszych  po seniorów. 

W czasie pikniku prowadzona była zbiórka na rehabilitację Kamila Sroczyka.