Relacja z IV Powiatowych Targów Edukacyjnych w Łańcucie

06-05-2009

W dniach 28 i 29 kwietnia odbyły się w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie IV Powiatowe Targi Edukacyjne.
Celem imprezy było przedstawienie oferty edukacyjnej szkół i placówek z terenu Powiatu Łańcuckiego uczniom gimnazjów, którzy dokonują wyboru szkoły średniej.
Każda ze szkół i placówek przygotowała stoisko informacyjne oraz prezentacje multimedialną. Gimnazjaliści mogli poznać szkoły od ich najlepszej strony, zapoznać się z zawodami i kierunkami kształcenia, dowiedzieć się o sukcesach szkół, możliwościach rozwijania własnych zainteresowań.
Poradnia Psychologiczno - Pedagogiczna przeprowadzała na miejscu badania słuchu i wzroku oraz predyspozycji zawodowych, zaś szkoły gastronomiczne przygotowały smaczne potrawy.
Zachęcamy do odwiedzenia szkół i ich stron internetowych, do których linki znajdują się na stronie Powiatu Łańcuckiego w zakładce edukacja

Opr. Wydział Edukacji i Spraw Społecznych