"Parkuj i Jedź" - nowa oferta PKP Przewozy Regionalne.

05-12-2006

Podkarpacki Zakład Przewozów Regionalnych w Rzeszowie wyszedł z ofertą "Parkuj i Jedź", polegającą na zaoferowaniu mieszkańcom regionu korzystajacym z usług PKP Przewozy Regionalne, możliwości pozostawienia samochodów na parkingach lub placach postojowych przy stacjach kolejowych użytkowanych przez w/w spółkę. Pierwsze place, w tym w Łańcucie, mają zostać uruchomione już 1 stycznia 2007 r.

Plac postojowy będzie placem płatnym, niestrzeżonym. Prawo do pozostawienia pojazdu na placu postojowym "Parkuj i Jedź" przysługiwać będzie klientowi, który zakupi kartę wjazdu. Dystrybucją kart postojowych zajmować się będą wyznaczone kasy biletowe Zakładu Przewozów Regionalnych. W ramach sprzedaży kart klientowi udostępnione zostanie indywidualne miejsce na pojazd na placu postojowym.

Więcej informacji należy szukać w Podkarpackim Zakładzie Przewosów Regionalnych w Rzeszowie, prrz@pr.pkp.pl.