Puchar dla Sanoka i Przemyśla

14-05-2007

W kategorii mężczyzn pierwsze miejsce wywalczyła drużyna Polskiego Związku Głuchych z Przemyśla, drugie miejsce zajęła drużyna seniorów z Duszpasterstwa Osób Niesłyszących Rejonu Łańcuckiego, trzecie miejsce zajęła drużyna Polskiego Związku Głuchych z Sanoka.
Wszystkie drużyny za udział w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy.
Za obsługę turnieju odpowiedzialny był mgr Janusz Gwóźdź nauczyciel ZST, a trud sędziowania podjął Dariusz Babiarz.
Celem turnieju była integracja osób niesłyszących pochodzących z różnych regionów podkarpacia poprzez naukę zdrowej rywalizacji, akceptację własnej osobowości oraz podtrzymania wiary we własne umiejętności.
Organizatorzy bardzo serdecznie dziękują Staroście Łańcuckiemu Panu Adamowi Krzysztoniowi za ufundowanie nagród oraz Dyrektorowi MOSiR-u Panu Jerzemu Hałce za pomoc w przygotowaniu turnieju i udostępnienie hali na czas rozgrywek.

Turniej poprzedziła Msza Św. w języku migowym w Łańcuckiej Farze

Taniec zwycięstwa - drużyna kobiet z Sanoka

drużyna z Przemyśla

drużyna z Łańcuta