Powiatowy Ośrodek Kształcenia Lotniczego coraz bliżej

31-03-2020

W dniu 31.03.2020r. w Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego im. Felicjana Dzierżanowskiego w Łańcucie została zawarta umowa pomiędzy Powiatowym Centrum Kształcenia Zawodowego a przedsiębiorcą Usługi Remontowo - Budowlane Andrzej Kiełbicki Budy Łańcuckie 172 na przebudowę budynku warsztatów szkoleniowych przy ul. Podzwierzyniec 41 w Łańcucie.
W ramach przebudowy zostanie utworzona pracownia mechanika lotniczego w związku z powstającym w Łańcucie "Powiatowym Ośrodkiem Kształcenia Lotniczego".
Jest to kolejny etap realizacji zawartego porozumienia pomiędzy Powiatem Łańcuckim, Centrum Kształcenia Zawodowego, Zespołu Szkół Nr 2 oraz firmy branży lotniczej EME AERO.

Źródło: Powiatowe Centrum Kształcenia Zawodowego im. Felicjana Dzierżanowskiego w Łańcucie