Powiat Łańcucki na antenie Radia VIA

17-03-2022

Po raz kolejny Powiat Łańcucki gościł na antenie Radia VIA. Tym samym rozpoczęliśmy cykl audycji promocyjnych, w których prezentowane będą najważniejsze informacje o naszym powiecie. Co kwartał przedstawimy ciekawostki, ważne wydarzenia, pomocne informacje.

W pierwszej audycji, skierowanej głównie do ósmoklasistów i ich rodziców,  przedstawiona została oferta edukacyjna szkół ponadpodstawowych, dla których organem prowadzacym jest Powiat Łańcucki oraz nowe atrakcyjne kierunki kształcenia.

Zapraszamy do posłuchania audycji, której premiera miała miejsce 15 marca br. o godz, 12:35 w paśmie "Podkarpacie lokalnie - Powiat Łańcucki". Następne audycje w trzeci wtorek czerwca, września i grudnia 2022 roku.