Ponad 27 tysięcy dla potrzebujących

08-11-2019

Dzień Wszystkich Świętych jest tradycyjnie dniem kwesty prowadzonej na łańcuckich cmentarzach na rzecz Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Łańcucie. Tego dnia wielu kwestujących, w tym władze Powiatu Łańcuckiego, Radni oraz pracownicy  Starostwa Powiatowego i jednostek organizacyjnych Powiatu włączyli się w zbiórkę. 

W tym roku zebrano rekordową kwotę 27 tysięcy 436 złotych, która w całości zostanie przeznaczona na utrzymanie albertyńskiej kuchni i łaźni dla potrzebujących. Zarząd KołaTowarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta w Łańcucie na ręce starosty łańcuckiego złożył serdeczne podziękowania dla wszystkich darczyńców i kwestujących na łańcuckich cmentarzach.

Dzięki ludziom dobrej woli osoby bezdomne i materialnie ubogie mogą otrzymywać tak bardzo potrzebną pomoc i wsparcie. Wspierając dzieło miłosierdzia prowadzone przez Towarzystwo Pomocy im. Św. Brata Alberta wyrażamy troskę o los ludzi dotkniętych ubóstwem. Możemy to czynić również poprzez wpłaty na konto łańcuckiego koła Towarzystwa Pomocy im. Św. Brata Alberta: Pekao S.A. I O/Łańcut 25 1240 2643 1111 0000 3778 2265