Podpisanie umowy w Ministerstwie Obrony Narodowej

30-11-2018

W dniu 29 listopada 2018 r w siedzibie Biura do Spraw Proobronnych Ministerstwa Obrony Narodowej w Warszawie, przedstawiciele władz Powiatu Łańcuckiego oraz dyrektor Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Kochanowskiego podpisali umowę, na dofinansowanie pakietu wyposażenia dla uczniów klas mundurowych. Przypominamy, że od tego roku klasy wojskowe w ZS2 są objęte patronatem i wsparciem Ministerstwa Obrony Narodowej.

Szkoła została zakwalifikowana do programu wspierania szkół ponadgimnazjalnych prowadzących piony Certyfikowanych Wojskowych Klas Mundurowych. W województwie podkarpackim jest tylko 9 takich szkół.

W imieniu MON, umowę podpisał dyrektor Biura do Spraw Proobronnych - Waldemar Zubek. Ze strony szkoły umowę podpisali: Starosta Łańcucki - Adam Krzysztoń, Wicestarosta Łańcucki - Barbara Pilawa-Kraus oraz dyrektor szkoły Bogusław Blajer.