Podkarpacki Certyfikat Edukacyjny dla Starosty Łańcuckiego

24-11-2023

W dniu 23 listopada 2023 r. w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala wręczania Podkarpackiego Certyfikatu Edukacyjnego oraz Certyfikatu Podkarpackiej Akademii Innowacji Pedagogicznych przez Podkarpacki Zespół Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie.
  Jednym z uhonorowanych Podkarpackim Certyfikatem Edukacyjnym został Adam Krzysztoń - Starosta Łańcucki.

Podkarpacki Certyfikat Edukacyjny to wyróżnienie – znak jakości  przyznawany za troskę o wysoki poziom doskonalenia kadr pedagogicznych, obejmujące szkolenia związane z aktualnymi  priorytetami Ministra Edukacji i Nauki, Marszałka Województwa Podkarpackiego oraz Dyrektora Podkarpackiego Centrum Edukacji Nauczycieli przy Podkarpackim Zespole Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie.
  Podkarpacki Certyfikat Edukacyjny, to kolejne wyróżnienie dla Powiatu Łańcuckiego w dziedzinie edukacji. W roku 2023 Powiat Łańcucki otrzymał certyfikat Samorządowego Lidera Edukacji.