Podejmowanie pracy sezonowej

27-06-2023

Co to jest praca sezonowa i jak wygląda status prawny osoby niepełnoletniej w przypadku podjęcia pracy sezonowej?

Na te i inne pytania związane z tematem znajdziecie odpowiedź w kolejnym wydaniu e-gazetki przygotowanej przez Stowarzyszenie Sursum Corda.

W ramach działań edukacyjnych prowadzonych przez Stowarzyszenie Sursum Corda, które realizuje projekt w obszarze nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego i nieodpłatnej mediacji oraz edukacji prawnej na terenie Powiatu Łańcuckiego w 2023 r. zachęcamy do zapoznania się z kwartalnikiem – e-gazetką, pt.: Podejmowanie pracy sezonowej” (z opcją wydruku).

Materiał dostępny pod linkiem:

Kwartalnik dla młodzieży - Podejmowanie pracy sezonowej (II kwartał) (sc.org.pl)

Szczegółowe informacje o zakresie i zasadach korzystania z nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego znajdą Państwo na dedykowanej dla Powiatu stronie internetowej.