Podaruj swoją krew w dniu św. Mikołaja

24-11-2020

W niedzielę 6 grudnia 2020 r. w godz. od 9.00 do 12.00 na placu przy kościele farnym w Łańcucie będzie oczekiwał Mobilny Punkt Poboru Krwi (krwiobus). Organizatorami akcji zbiórki krwi pod hasłem: „Jeśli jeszcze nie masz prezentu na Mikołaja... to podaruj komuś... krew” są: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Rzeszowie przy współudziale łańcuckiej młodzieży z Związku Strzeleckiego „STRZELEC” Józefa Piłsudskiego i Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Starostwie Powiatowym w Łańcucie oraz wsparciu parafii pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Łańcucie.

Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji oddawania krwi w dniu św. Mikołaja. Będzie to najlepszy prezent jaki możemy zrobić swojemu bliźniemu. Krwią trzeba się po prostu podzielić, czyli dać kawałek siebie drugiemu człowiekowi, a to jest najlepszy z możliwych prezentów. Obdarowujemy się wówczas czymś czego nie można wyprodukować, kupić, zrobić. Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji. Już teraz prosimy o zapisywanie się na listy i wybranie odpowiedniej dla siebie godziny. Ze strzeleckim pozdrowieniem CZOŁEM!
st. sierż. ZS Marcin Szylar Dowódca samodzielnego plutonu ZS STRZELEC JP ŁAŃCUT

tel. 501 086 176