Pectus gwiazdą Powiatowego Pikniku Rodzinnego w Łańcucie.

08-10-2008

Niedziela, 28 września br., powitała mieszkańców powiatu łańcuckiego piękną pogodą. Od rana na boiskach Zespołu Szkół Technicznych trwały ostatnie prace kosmetyczne przed Powiatowym Piknikiem Rodzinnym, który odbył się w ramach tegorocznych Dni Powiatu Łańcuckiego. Kiedy o godz. 14.00 zaproszeni goście zjawili się pod sceną powitały ich dźwięki muzyki w wykonaniu Kapeli Budzianie. Przez cały czas trwania pikniku prezentowały się zespoły artystyczne działające przy ośrodkach kultury gmin powiatu łańcuckiego. Na zgłodniałych smacznego jadła czekały stoiska z tradycyjnymi potrawami przygotowanymi przez Koło Gospodyń Wiejskich z gminy Białobrzegi oraz pyszne miody z pasieki pana Jana Sebzdy z Soniny. Wielką atrakcją imprezy był przyjazd ok. 40 motocykli zrzeszonych w klubie motocyklowym Moto Znajdy z Rzeszowa. Na zakończenie pikniku wystapił zespół PECTUS, który swym występem porwał do wspólnej zabawy wszystkich słuchaczy, niezależnie od wieku.

(ADŚ)