Otwarcie i poświęcenie Stacji Kontroli Pojazdów PCKPiEZ w Łańcucie

03-10-2011

W czwartek 29 września było uroczyste poświęcenie stacji diagnostycznej połączonej z myjnią samochodową. Jest ona zlokalizowana w Powiatowym Centrum Kształcenia Praktycznego i Edukacji Zawodowej im. Felicjana Dzierżanowskiego w Łańcucie przy ulicy Armii Krajowej 51.
 Obiekt został poświęcony przez księdza Tadeusza Kocóra – Proboszcza Kościoła Farnego w Łańcucie. Wśród zaproszonych gości był Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń, Burmistrz Miasta Łańcuta Stanisław Gwizdak, Poseł Kazimierz Gołojuch, Dyrektor Powiatowego Centrum Kształcenia Praktycznego Józef Skomra, członkowie Rady Powiatu na czele z Przewodniczącym Stanisławem Pankiem, dyrektorzy jednostek organizacyjnych Starostwa Powiatowego oraz licznie zgromadzeni mieszkańcy miasta.

Proboszcz Tadeusz Kocór i Dyrektor PCKPiEZ Józef Skomra

Poświęcenie