Ostatnie pożegnanie

21-07-2011

Z głębokim smutkiem przyjęliśmy wiadomość , że w dniu 20 lipca 2011 roku zmarł mgr Janusz Kwolek, długoletni  nauczyciel Zespołu Szkół nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie, wicedyrektor szkoły, założyciel i opiekun klas wojskowych.
  Uroczystości pogrzebowe odbędą się 23 lipca br. (sobota) o godz. 11.00 na Cmentarzu Komunalnym w Łańcucie.

W pracy wychowawczej z młodzieżą wiele uwagi poświęcał na kształtowanie postaw patriotycznych, umiłowanie historii, tradycji. Długoletni  działacz sportowy, miłośnik turystyki. Oddany pracy zawodowej i społecznej. W zmarłym tracimy charyzmatycznego nauczyciela wykonującego swój zawód z pasją i oddaniem - wspominają Janusza Kwolka pracownicy Wydziału Edukacji i Spraw Społecznych Starostwa Łańcuckiego.
  Wyrazy współczucia rodzinie, przyjaciołom i bliskim składają: Starosta Łańcucki wraz z Zarządem Powiatu Łańcuckiego, Przewodniczący Rady wraz z Radą Powiatu Łańcuckiego oraz pracownicy Starostwa Powiatowego w Łańcucie.

Zdjęcia archiwalne z września 2010 i września 2009 r. z uroczystości ślubowania pierwszoklasistów z klas wojskowych Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie na Rynku Miasta Łańcuta.
   W gronie prowadzących uroczystość wicedyrektor mgr Janusz Kwolek.