30-07-2011

Zarząd Powiatu Łańcuckiego ogłasza

przetarg na dzierżawę na okres 10 lat

hali warsztatowej położonej  w Rakszawie

Przedmiotem przetargu jest 10 letnia dzierżawa budynku hali warsztatowej w Rakszawie zlokalizowanej na terenie Zespołu Szkół Tekstylno – Gospodarczych im. Bolesława Żardeckiego w Rakszawie, w sąsiedztwie browaru VAN PUR. Powierzchnia użytkowa hali wynosi  2 100 m². Wraz z halą wydzierżawione będą działki ewidencyjne nr 6639/8, 6646, 6635/10 niezbędne do prawidłowego wykorzystania obiektu. Nieruchomość przeznaczona jest pod prowadzenie działalności gospodarczej, w tym przemysłowej. Cena wywoławcza czynszu, płatnego miesięcznie, wynosi 7 zł netto za m², łącznie 14 700 zł netto, wysokość wadium ustala się na 2 900 zł.

Kryterium wyboru ofert stanowią: 80% cena, 20 % wpływ oferty na rynek pracy w Powiecie Łańcuckim oraz sposób zagospodarowania  nieruchomości.

Oferty pisemne należy składać osobiście lub pocztą, w budynku Starostwa Powiatowego w Łańcucie, 37-100 Łańcut ul. Mickiewicza 2 w kancelarii ogólnej, parter - pokój nr 3, w terminie do 26 lipca 2011 r. Koperty należy opisać: „Przetarg Rakszawa - nie otwierać”.

Otwarcie ofert nastąpi w dniu 29 lipca 2011 r. w budynku Starostwa Powiatowego w Łańcucie, ul. Mickiewicza 2, o godzinie 1100, sala nr 10 (I piętro - sala konferencyjna).

Oferta winna zawierać:

-      datę sporządzenia oferty,

-      dane oferenta z charakterystyką działalności,

-      proponowaną stawkę czynszu,

-      odpis z właściwego rejestru podmiotów gospodarczych,

-      zaświadczenie z ZUS o niezaleganiu w płatnościach składek na ubezpieczenie społeczne, wydane w ciągu ostatniego miesiąca kalendarzowego,

-      zaświadczenie z Urzędu Skarbowego o braku zaległości podatkowych, wydane w ciągu ostatniego miesiąca kalendarzowego,

-      opis planowanego wykorzystania nieruchomości ze szczególnym uwzględnieniem wpływu oferty na rynek pracy w Powiecie Łańcuckim oraz sposób zagospodarowania nieruchomości,

-      oświadczenie o liczbie zatrudnionych pracowników,

-      oświadczenie, że oferent zapoznał się z warunkami przetargu i przyjmuje je bez zastrzeżeń.

Z regulaminem przetargu i  projektem umowy można zapoznać się na stronie internetowej Powiatu Łańcuckiego www.powiat-lancut.com.pl.

Wadium należy wpłacić gotówką do dnia 25 lipca 2011 r. na konto Starostwa Powiatowego, Bank Spółdzielczy w Łańcucie, nr konta: 95 9177 0008 2001 0002 9812 0009. Wadium osoby, która przetarg wygrała jest zaliczane na poczet pierwszego czynszu,          w przypadku uchylenia się od podpisania umowy wadium ulega przepadkowi. Wadia pozostałych uczestników przetargu są zwracane w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników. Uczestnicy przetargu proszeni są o przybycie wraz z dowodem osobistym, dowodem wpłaty wadium oraz w przypadku występowania w imieniu osoby prawnej  dokumentem potwierdzającym prawo do reprezentowania osoby prawnej.

Organizator zastrzega sobie prawo do zamknięcia przetargu bez wyboru oferty.

Szczegółowych informacji na temat nieruchomości oraz możliwości dokonania oględzin przedmiotu przetargu udziela Wydział Administracyjno - Gospodarczy Starostwa Powiatowego w Łańcucie, nr tel. 17 225 01 56.

REGULAMIN PRZETARGU (KLIKNIJ)

PROJEKT UMOWY (KLIKNIJ)