Oferta edukacyjna powiatu łańcuckiego

17-03-2020

Absolwenci szkół podstawowych stają przed pierwszym ważnym wyborem – wyborem dalszej drogi kształcenia. Niezwykle ważne jest, by był to wybór realizujący marzenia, przygotowujący do budowania kariery zawodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez Powiat Łańcucki. Poniżej znajdziecie film promujący nasze szkoły oraz "Informator na rok szkolny 2020/2021" w wersji do pobrania. Oferujemy kierunki zgodne z Waszymi oczekiwaniami przygotowujące do wykonywania zawodów poszukiwanych na rynku pracy.

Nasze szkoły współpracują z wyższymi uczelniami oraz wiodącymi  przedsiębiorstwami. Ciekawe kierunki uzupełniane są atrakcyjnymi projektami pozwalającymi na pogłębianie wiedzy oraz kompetencji językowych w czasie zagranicznych wyjazdów.

Bardzo dobra kadra pedagogiczna, ciągle doskonalona baza dydaktyczna, wielość form aktywności pozalekcyjnej są gwarantem wysokich wyników w nauce. Nasi absolwenci podejmują studia na najlepszych uczelniach w kraju.

Wybór szkoły nie jest łatwy, trudno z dnia na dzień zaplanować swoją przyszłość.

W razie wszelkich problemów z nauką, aklimatyzacją w nowej szkole, stresem można skorzystać z bezpłatnej diagnozy, terapii, porad, wsparcia  i  pomocy w szukaniu odpowiedzi na  nurtujące pytania w  naszej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Jeżeli wahasz się z decyzją wyboru szkoły, doradca zawodowy, pomoże ci określić swoje predyspozycje i wybrać odpowiedni kierunek kształcenia.

Dla uczniów mających trudności z dojazdem do szkół bursa szkolna oferuje pokoje 2, 3 i 4 osobowe, wyżywienie  i całodobową opiekę. Działa tu również Ognisko Pracy Pozaszkolnej.

Możliwości są duże. Ufamy, że poniższy informator ułatwi wybór szkoły, zgodny z oczekiwaniami.