Obchody stulecia służb sanitarnych w Polsce

02-10-2019

W dniu 01.10.2019 r. w siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łańcucie odbyło się spotkanie okolicznościowe upamiętniające stulecie służb sanitarnych w Polsce połączone z 65-leciem Inspekcji Sanitarnej. W uroczystości wzięli udział: Pan Adam Sidor – Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, Pan Adam Krzysztoń – Starosta Łańcucki oraz Pani Anna Skóra – Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Łańcucie wraz z pracownikami. W trakcie uroczystości została przedstawiona historia służb sanitarnych w Polsce oraz 74-letnia historia Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Łańcucie. Spotkanie uświetniło wręczenie pamiątkowych odznaczeń i podziękowań dla pracowników za wieloletnią współpracę, zaangażowanie, profesjonalizm oraz wzorowe wykonywanie obowiązków służbowych wraz z życzeniami w wytrwałości w działaniu dla zdrowia publicznego.

Źródło: PSSE w Łańcucie