O Programie Rodzina 500 PLUS w Łańcucie

12-07-2019

W ramach trwającej w regionie akcji, specjalnie oznakowane busy Rodzina 500 Plus docierają do różnych zakątków naszego województwa. Wojewoda podkarpacki Ewa Leniart, wicewojewoda Lucyna Podhalicz, a także dyrekcja i pracownicy Wydziału Polityki Społecznej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie przekazują  informacje dotyczące zasad składania wniosków i zmian w rządowym programie.

Wczoraj z mieszkańcami Łańcuta i okolic spotkały się wojewoda Ewa Leniart i zastępca dyrektora Wydziału Polityki Społecznej PUW Jolanta Tomczyk-Fila. W spotkaniu wzięli również udział przewodniczący Rady Powiatu Łańcuckiego Marek Uberman, starosta łańcucki Adam Krzysztoń oraz wicestarosta Barbara Pilawa-Kraus. Był czas na rozmowy z rodzicami i najmłodszymi mieszkańcami naszego regionu. Zainteresowani mogli odebrać ulotki i broszury informacyjne oraz uzyskać odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące programu.

Akcja będzie kontynuowana do końca lipca – zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w wydarzeniach, o których będziemy informować na naszej stronie internetowej i urzędowym Facebooku.

Źródło: PUW Rzeszów