Nowy Dyrektor w Centrum Medycznym w Łańcucie
Nowym Dyrektorem ds. Medycznych w Centrum Medycznym w Łańcucie został jego wieloletni pracownik lek. med. Jacek Szczupak. Od początku 2025 roku zastąpił na tym stanowisku lek. med. Józefa Szczęcha, który przeszedł z końcem ubiegłego roku na emeryturę. Zmian kadrowych dokonał Łukasz Wais Prezes Zarządu „Centrum Medycznego w Łańcucie” sp. z o.o., który przedstawił nowego dyrektora Radzie Nadzorczej na jej posiedzeniu w lutym 2025 r.
Lek. med. Jacek Szczupak jest specjalistą chorób wewnętrznych, specjalistą diabetologii i endokrynologii. Pracował na wszystkich stanowiskach lekarskich w Powiatowym Szpitalu św. Michała Archanioła w Łańcucie. Zaczynał jako młodszy asystent na Oddziale Chorób Wewnętrznych i Diabetologii, a przez ponad 10 lat piastował funkcje kierownika tego oddziału. Przez około 2 lata był kierownikiem Klinicznego Oddziału Geriatrii w CM w Łańcucie. W sumie od 20 lat pracuje w łańcuckiej lecznicy. Jest cenionym specjalistą, który przyjmuje w poradniach specjalistycznych, diabetologicznej i endokrynologicznej CM w Łańcucie, a także przy Szpitalu Wojewódzkim MSWiA w Rzeszowie przez kilka godzin w poradni diabetologicznej.
Nowy dyrektor omówił na posiedzeniu Rady Nadzorczej, swoje zamierzenia i plany w zakresie prowadzonej działalności medycznej w kontekście poprawy wyniku finansowego „Centrum Medycznego w Łańcucie” sp. z o.o.
opracował Robert Kochman