Nowe narzędzia dydaktyczne dla ZST w Łańcucie

09-01-2024

Dyrekcja Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie kieruje serdeczne podziękowania na ręce Pana Bartosza Walkowiaka, Prezesa Firmy BGW Sp. z o. o. Al. Wielkopolska 53/1 60-603 Poznań – Oddział w Łańcucie ul. Kolejowa 1, za zakup i bezpłatne przekazanie dwóch monitorów interaktywnych AVTEK TS 7 Lite 86, o łącznej wartości 24 600 zł oraz wiertarko wkrętarki DEWAL o wartości 522,75 zł. dla naszej szkoły.

Dzięki przekazanemu wsparciu Zespół Szkół Technicznych w Łańcucie wyposażył dwie pracownie kształcenia zawodowego, silników samochodowych oraz nadwozi i podwozi samochodowych,  w nowoczesne narzędzia dydaktyczne dające możliwość interaktywnej nauki, pogłębienia i lepszego zrozumienia zagadnień techniki samochodowej. Dzięki temu szkoła może korzystać z tak wartościowych pomocy dydaktycznych, które z pewnością przyczynią się do wzrostu zainteresowania młodzieży kierunkami motoryzacyjnymi, wzbogacenia i podniesienia jakości procesu zdobywania wiedzy i umiejętności zawodowych w nowoczesny i efektywny sposób.

Dzięki wsparciu BGW Sp. z o.o. szkoła staje się jeszcze lepszym miejscem nauki i rozwoju przyszłych techników i mechaników samochodowych.

Tekst i fot.: ZST w Łańcucie