Nagrody w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną wręczone

14-01-2020

W dniu 14.01.2020 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy w Łańcucie odbyło się spotkanie, na którym wręczone zostały nagrody w konkursie na najpiękniejszą kartkę świąteczną „Boże Narodzenie 2019” organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Łańcucie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie. W konkursie udział wzięli podopieczni placówek, świetlic terapeutycznych i organizacji zrzeszających osoby niepełnosprawne z terenu Powiatu Łańcuckiego.

Nagrody oraz okolicznościowe dyplomy nagrodzeni odebrali z rąk Wicestarosty Łańcuckiego Barbary Pilawa-Kraus oraz  Dyrektor PCPR w Łańcucie Joanny Dubiel-Sowy. 

Główną nagrodę otrzymał Mateusz Cwynar, natomiast wyróżnienia: Antoni Szuberla, Irena Kubiś, Daniel Brudniak, Mateusz Kluz, Joanna Magdoń, Michał Dańczuk, Józef Karpiak, Maria Noworol, Rafał Bembenik i Romana Małysek. W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział kartki przygotowane przez uczestników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie z filią w Rakszawie, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego CARITAS w Wysokiej, Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Handzlówce, Duszpasterstwa Osób Niesłyszących, Świetlicy Socjoterapeutycznej CARITAS w Łańcucie, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach, Łańcuckiego Koła Polskiego Związku Niewidomych oraz Fundacji CONTIGO ZAZ w Woli Dalszej.

Spotkanie zakończyło wspólne śpiewanie kolęd.