Młodzieżowa Liga E-sportowa Powiatu Łańcuckiego – Finał Turnieju League of Legends

25-10-2023

27 października 2023 r. od godz. 8.00 w Zespole Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie rozpoczną się rozgrywki finałowe League of Legends. W kwalifikacjach brało udział 105 uczniów ze szkół ponadpodstawowych Powiatu Łańcuckiego. Po kilkunastu dniach eliminacji do finału zakwalifikowały się  4 drużyny:

Drużyna SPK z I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie

• Drużyna 2H2C z I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie
  • Drużyna ZGMN z Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie
  • Drużyna HASA z Zespołu Szkół Nr 2 im. Jana Kochanowskiego w Łańcucie

Mecze finałowe transmitowane będą na kanale YouTube.

Zachęcamy do śledzenia profili Młodzieżowej Rady Powiatu Łańcuckiego oraz Młodzieżowej Ligi E-sportowej Powiatu Łańcuckiego

Patronat nad wydarzeniem objął Starosta Łańcucki Pan Adam Krzysztoń.

Organizatorem turnieju jest Powiat Łańcucki – Młodzieżowa Rada Powiatu Łańcuckiego oraz  Zespół Szkół nr 2 im. Jana Kochanowskiego w  Łańcucie.

Młodzieżowa Liga E-sportowa Powiatu Łańcuckiego realizowana jest w ramach Projektu ,,” realizowanego przez Fundację Misji Obywatelskiej z siedzibą w Ropie, finansowanego, finansowanego ze środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Fundusz Młodzieżowy na lata 2022 – 2033. Program pod patronatem Pełnomocnika Rządu ds. polityki młodzieżowej.

Patronem w ramach składanego wniosku dla Młodzieżowej Rady Powiatu Łańcuckiego zostało Stowarzyszenie: Lokalna Grupa Działania Ziemia Łańcucka (Facebook: https://www.facebook.com/LGDZiemiaLancucka)