Martyna Dołęga zwycięzcą w konkursie na najpiękniejszą kartkę wielkanocną

22-03-2018

Tegoroczną edycję zwyciężyła praca Martyny Dołęgi, i to ona stała się wzorem oficjalnej kartki świątecznej Powiatu Łańcuckiego. Konkurs organizowany był przez Starostwo Powiatowe w Łańcucie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie.

W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział kartki przygotowane przez uczestników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie z filią w Rakszawie, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego CARITAS w Wysokiej, Łańcuckiego Koła Polskiego Związku Niewidomych w Łańcucie, Łańcuckiego Koła Polskiego Stowarzyszenia Diebetyków, Świetlicy Socjoterapeutycznej CARITAS w Łańcucie oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach.

Jury konkursowe pod przewodnictwem starosty łańcuckiego Adama Krzysztonia i wicestarosty Barbary Pilawy-Kraus miało trudne zadanie, gdyż wszystkie prace charakteryzowały się dużym zaangażowaniem autorów, pomysłowością i starannością wykonania. Poza główną nagrodą dla Martyny Dołęgi, przyznano wyróżnienia dla Joanny Flejszar, Małgorzaty Rusinek, Zofii Szylar, Romany Małyszek, Ireny Kraski, Pauliny Nykiel oraz Magdaleny Nemś.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie.