Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl Zasłużony dla Powiatu Łańcuckiego

18-05-2021

W dniu podpisania umowy na budowę długo oczekiwanego bezkolizyjnego przejazdu kolejowego w Łańcucie, 17 maja 2021 r., Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl otrzymał z rąk Starosty Łańcuckiego Adama Krzysztonia pamiątkowy symbol „Zasłużony dla Powiatu Łańcuckiego" za szczególne zaangażowanie, które doprowadziło do podpisania umowy na realizację zadania pn.: „ Budowa nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 877 Naklik-Leżajsk-Szklary wraz z budową wiaduktu kolejowego w/c linii kolejowej nr 91 Kraków Główny-Medyka oraz budową/przebudową niezbędnej infrastruktury technicznej, budowli i urządzeń budowlanych w m. Łańcut”, a także za wieloletnią współpracę z samorządami dobrze służącą rozwojowi infrastruktury drogowej, medycznej, edukacyjnej i społecznej na terenie powiatu łańcuckiego.