Mali Kolędnicy w łańcuckim Starostwie

18-12-2019

Jak co roku w okresie przedświątecznym Starostwo Powiatowe w Łańcucie  odwiedziła grupa wychowanków Niepublicznego Przedszkola Sióstr Służebniczek NMP wraz z opiekunkami.

Dzieci przygotowały krótką inscenizację związaną z historią Bożego Narodzenia oraz nawiązały dopięknej tradycji kolędowania po świętach. Dzieci wspaniale prezentowały się w wyjątkowych i dopracowanych strojach, a  w odgrywaniu swoich ról i podczas śpiewu były wyjątkowo szczere i autentyczne, tworząc w ten sposób wspaniałą świąteczną atmosferę.

Obecni na spotkaniu przyjęli życzenia od sióstr, dzieci i pracowników przedszkola, przekazane przez siostrę Anetę Lotycz, a starosta łańcucki Adam Krzysztoń  życzył gościom przeżycia świąt w miłej rodzinnej atmosferze oraz błogosławieństwa Bożego na przyszły rok.