Kwesta na rzecz Kuchni Świętego Brata Alberta w Łańcucie

07-11-2005
Jak co roku, 1 listopada przedstawiciele władz Powiatu Łańcuckiego, Miasta Łańcuta, środowisk kultury, medycyny w dniu Wszystkich Świętych  kwestowali na Kuchnię Świętego Brata Alberta w Łańcucie. Również i w tym  roku wolontariusze -  reprezentanci samorządu powiatowego pomagali Towarzystwu Świętego Brata Alberta Koło w Łańcucie w organizowanej zbiórce pieniędzy, za którą dla ubogich i bezdomnych przez cały następny rok będzie utrzymywana kuchnia przy ul. Ottona z Pilczy 2 w Łańcucie. W tym roku zebrano w Łańcucie ponad 17 000 zł. W kweście uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie, Zespołu Szkół Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Łańcucie i I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie.