KONKURS OFERT NA DOKUMENTACJĘ

02-01-2006

Starostwo Powiatowe w Łańcucie ogłasza konkurs ofert na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej adaptacji pozostałej części strychu budynku Starostwa w Łańcucie ul. Mickiewicza 2. Oferta ma obejmować wykonanie kompletnej dokumentacji wykonawczej wraz z kosztorysem ofertowym wg uzgodnień dokonanych z zamawiającym.

Podstawą do projektowania jest wydana decyzja Burmistrza miasta Łańcuta o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego L.dz.ZB- 73312/8/05.

Z uwagi na konieczność prowadzenia prac remontowo adaptacyjnych w krótkim okresie oczekujemy ofert w terminie do 20 stycznia 2006 r.

Dodatkowe informacje w przedmiotowej sprawie można uzyskać telefonicznie w Starostwie Powiatowym w Łańcucie tel. 017 225 01 56 –  Wydział Administracyjno Gospodarczy w godzinach pracy urzędu.