Konkurs na kartkę wielkanocną rozstrzygnięty.

06-04-2011

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łańcucie przy współpracy ze Starostwem Powiatowym po raz kolejny zorganizowało konkurs na kartkę świateczną. Konkurs skierowany jest do placówek opieki społecznej działających w powiecie łańcuckim. Spośród licznie nadesłanych prac wybrano jedną, która stanie się wzorem dla oficjalnej kartki światecznej Starostwa Powiatowego. Autorem nagrodzonej pracy jest pan Waldemar Musz ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie (obraz). Przyznano również wyróżnienia. Otrzymali je:

Jacek Sroka z Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno-Wychowawczego CARITAS w Wysokiej (obraz);

Stanisława Cedzidło z Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie (obraz);

Żaneta Grabowska z Zakładu Aktywizacji Zawodowej CONTIGO w Woli Dalszej (obraz);

Antonina Górak z Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Handzlówce (obraz);

Paulina Welc z Klubu WZRASTANIE w Łańcucie (obraz);

Dominika Piechowicz z Powiatowego Zespołu Ognisk Pracy Pozaszkolnej w Łańcucie (obraz);

Małgorzata Dubiel ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie (obraz);

Beata Wawrzaszek ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Rakszawie (obraz);

Bernadetta Fleszar z Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach (obraz).