Konkurs na kartkę bozonarodzeniową rozstrzygnięty

04-12-2008

W dniu dzisiejszym, tj. 4 grudnia, rozstrzygnięto konkurs na kartkę bozonarodzeniową, zorganizowany przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Łańcucie wraz ze Starostwem Powiatowym w Łańcucie. W konkursie wzięli udział podopieczni Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie i Rakszawie, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, WTZ w Białobrzegach, Klubu "Wzrastanie" oraz Świetlicy "Wzrastanie". Główną nagrodę otrzymała Pani  Jadwiga Polasz ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie. Wyróżnienia otrzymali: Pani Wanda Baran z DPS w Łańcucie, Anna Mituś z WTZ w Białobrzegach, Nina Poterek z Klubu WZRASTANIE, Renata Gołojuch ze Środowiskowego Domu Samopomocy w Rakszawie oraz Basia Cieszyńska i Bartek Ruszel ze Świetlicy WZRASTANIE. Kartka Pani Jadwigi Polasz zostanie odwzorowana na kartach świątecznych Starostwa Powiatowego w Łańcucie.

Kartka projektu Jadwigi Polasz, ŚDS w Łańcucie