Kondolencje napływają z zagranicy.

13-04-2010

Dear Adam Krzysztoń, starosta łańcucki
Faced with such a great tragedy that befell the Polish people with the serious accident of today, it gives us all a great shock. So we want to convey our heartfelt condolences for all people in Łańcut and Podkarpackie region our feelings of friends from Poland at this difficult time. Yours sincerely, Rui Soares and Marinela Soares. (Tavira, Portugal).

WP. Starosta Powiatu Łańcuckiego Adam Krzysztoń, Rada Powiatowa
WP. Wójt Gminy Łańcut Zbigniew Łoza i Rada Gminna
Komitet Solidarności z Polska w Södertälje - Szwecja i ja osobiście składam na ręce Panow kondolencje z powodu tragicznej śmierci Pana Prezydenta RP. Lecha Karczyńskiego i jego współtowarzyszy podróży. Polska straciła bardzo doniosłe osobowości z życia politycznego i administracyjnego naszego kraju, ich tragiczna śmierć wstrząsnęła naszymi uczuciami do głębi.
Mieczysław Nycz

Pan
Adam Krzysztoń
Starosta Powiatu Łańcuckiego
Szanowny Panie Starosto!
W związku z tragedią jaka miała miejsce w Smoleńsku, burmistrz, władze samorządowe, organizacje, stowarzyszenia i mieszkańcy miasta Jászapáti, łączą się w głębokim żalu z władzami i społeczeństwem Powiatu Łańcuckiego oraz całym Narodem Polskim.
Panie Starosto, proszę o przyjecie szczerych kondolencji w tak bolesnym i tragicznym dla całej Polski czasie.
Szabó Lajos
Burmistrz miasta Jászapáti

Pan
Ewgen Kuchar – Przewodniczący Administracji Powiatu Stryjskiego na Ukrainie