Koncert Mazowieckiego Wędrownego Teatru Muzycznego uświetnił Galę Nagrody Starosty Łańcuckiego

07-10-2022

29 września 2022 r. na zakończenie Gali Nagrody Starosty Łańcuckiego z okazji Święta Patrona Powiatu Łańcuckiego Św. Michała Archanioła wystąpił Mazowiecki Wędrowny Teatr Muzyczny w koncercie "Ave Maria. Musica Sacrum et Profanum".  Tematyka koncertu  doskonale wpisuje się w obchody 30-lecia koronacji obrazu Matki Boskiej Szkaplerznej z łańcuckiej Fary.

Mazowiecki Wędrowny Teatr Muzyczny jest to projekt, którego twórcami są śpiewacy Maggie Tunkiewicz-Zakrzewska (sopran) i Wojciech Bardowski (baryton), którzy wystąpili  przy akompaniamencie Mariusza Dubrawskiego.

Są to artyści, którym sztuka głęboko gra w duszy i którym żadne wyzwanie muzyczne nie jest obce. Opera, operetka, musical i piosenka to formy muzyczne z którymi są zaprzyjaźnieni na co dzień.