Komunikat Starosty Łańcuckiego z 24 stycznia 2022 r.

24-01-2022

Szanowni Mieszkańcy Powiatu

W związku ze zmianami w funkcjonowaniu administracji publicznej, wprowadzanymi przez Radę Ministrów oraz apelem Premiera RP o ograniczenie obsługi stacjonarnej w samorządach, zachęcam, aby w miarę możliwości wstrzymać się z osobistym załatwianiem spraw w Starostwie Powiatowym w Łańcucie oraz jego jednostkach organizacyjnych.

Starostwo Powiatowe w Łańcucie utrzymuje bezpośrednią obsługę klientów we wszystkich sprawach z zakresu swojej działalności, z zachowaniem obowiązujących reżimów sanitarnych. Jednocześnie zaleca się, aby  klienci starostwa załatwiali swoje sprawy bez osobistej wizyty w  urzędzie korzystając z innych kanałów komunikacji takich jak: e-mail, ePUAP, poczta tradycyjna.

Bezpośrednia obsługa klientów odbywa się w godzinach pracy urzędu od 7.00 do 15.00. Klientów osobiście załatwiających sprawy w starostwie prosimy o dostosowanie się do zasad bezpieczeństwa zdrowotnego, a w przypadku wystąpienia jakichkolwiek objawów chorobowych o nieprzychodzenie do urzędu i przełożenie wizyty na inny termin.

W wydziale Komunikacji obowiązują zasady przyjęcia, opublikowane na stronie internetowej starostwa.

Klienci w trakcie wizyty w starostwie są zobowiązani do:

•     zakrywania ust i nosa maseczką,

•     dezynfekcji rąk przy wejściu do budynku urzędu (w każdym budynku dostępny jest dozownik z płynem do dezynfekcji),

•     zbadania temperatury ciała (w każdym budynku dostępny jest termometr),

•     zachowania dystansu 1,5 metra od innych osób przed i  w  budynku,

•     stosowania się do zaleceń pracowników starostwa.

Zastrzega się, że osoby nie stosujące się do zasad zakrywania ust i nosa nie będą obsługiwane.

Łańcut, 24 stycznia 2022 r.

STAROSTA ŁAŃCUCKI

Adam Krzysztoń /-/