Komunikat do pielgrzymów

16-06-2020

  W dniach od 26 do 31 lipca 2020 r. odbędzie się XIX Powiatowa Pielgrzymka Rowerowa z Łańcuta na Jasną Górę. Ze względu na utrzymującą się w kraju sytuację stanu epidemii związaną z wirusem Covid-19 została podjęta decyzja o nie organizowaniu zbiorowego wyjazdu. Każdy może włączyć się w pielgrzymowanie duchowe lub indywidualnie na rowerze czy przy pomocy innych środków komunikacji dotrzeć do Częstochowy. Informujemy, że w czwartek 30 lipca 2020 r. o godz. 17.30 będzie sprawowana Msza Święta w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, w której dobrze byłoby wziąć udział osobiście na miejscu lub za pośrednictwem transmisji on-line.

  W związku z powyższym zaplanowane spotkanie organizacyjne uczestników pielgrzymki, które miało mieć miejsce w dniu 26 czerwca br. (piątek) o godz. 16.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łańcucie ul. Mickiewicza 2 zostaje odwołane.

  W imieniu organizatorów pielgrzymki serdecznie zapraszamy na naszą stronę internetową od osób indywidualnie udających się w 2020 r. na Jasną Górę oraz łączących się duchowo z szczególną XIX Powiatową Pielgrzymką Rowerową z Łańcuta na Jasną Górę.