Jubileusz setnych urodzin Pacjentki Zakładu Pielęgnacyjno-Opiekuńczego

03-03-2011

W dniu 2 marca 2011 o godzinie 10.00 w Centrum Medycznym w Łańcucie odbyła się uroczystość setnych urodzin Władysławy Słupek. Jubileusz zapoczątkowała Msza św. poprowadzona przez proboszcza łańcuckiego Kościoła Farnego, księdza Tadeusz Kocóra. W obchodach poza rodziną Pani Władysławy i pracowników Centrum Medycznego uczestniczyli także zaproszeni goście: Starosta Łańcucki Adam Krzysztoń, Wójt Gminy Białobrzegi Franciszek Masłoń oraz Prezes Centrum Medycznego w Łańcucie Krzysztof Przyśliwski. Uroczystość zwieńczyły życzenia oraz kwiaty złożone przez zebranych gości. Prezes Centrum Medycznego odczytał list napisany z tej okazji przez Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska, zaś Ksiądz Proboszcz Tadeusz Kocór ofiarował różaniec oraz kopię obrazu Matki Boskiej z Kościoła Farnego w Łańcucie. Z tej okazji my również życzymy Pani Władysławie zdrowia oraz szczęścia z okazji tak pięknego jubileuszu.