IV SESJA RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

z dnia 22 marca 2011 r.

w sprawie zwołania IV SESJI

RADY POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

Na podstawie art. 15 ust. 1 ustawy z dnia 5 czerwca 1998 r. o samorządzie powiatowym (Dz. U. z 2001 r. Nr 142, poz. 1592. z późn. zm.),

zwołuję

IV SESJĘ RADY

POWIATU ŁAŃCUCKIEGO

która odbędzie się 30 marca 2011 r. (środa) o godz. 1100  w sali posiedzeń Starostwa Powiatowego w Łańcucie, przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro).

Porządek obrad obejmuje:

1.     Otwarcie sesji.

2.     Ustalenie porządku obrad.

3.     Sprawozdanie z działalności Powiatowego Urzędu Pracy w Łańcucie za rok 2010.

4.     Podjęcie uchwały w sprawie określenia zadań samorządu powiatowego z zakresu rehabilitacji zawodowej i społecznej, na które przeznacza się środki PFRON na rok 2011.

5.     Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia Powiatowego Programu Działań na Rzecz Osób Niepełnosprawnych w Powiecie Łańcuckim.

6.     Podjęcie uchwały w sprawie wysokości oraz zasad pobierania opłat za usługi świadczone przez Szkolne Schronisko Młodzieżowe – Zespół Szkół Tekstylno – Gospodarczych im. B. Żardeckiego w Rakszawie.

7.     Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia sprawozdania z działalności Komisji Bezpieczeństwa i Porządku Powiatu Łańcuckiego w roku 2010.

8.     Podjęcie uchwały w sprawie wygaśnięcia mandatu Radnego Powiatu Łańcuckiego.

9.     Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia stanowiska.

10. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany Wieloletniej Prognozy Finansowej Powiatu Łańcuckiego.

11. Podjęcie uchwały w sprawie zmiany budżetu Powiatu Łańcuckiego na rok 2011.

12. Informacja Starosty Łańcuckiego odnośnie prac Zarządu Powiatu Łańcuckiego w okresie międzysesyjnym oraz sprawozdanie z realizacji uchwał Rady Powiatu z poprzedniej sesji.

13. Wnioski, oświadczenia i zapytania radnych.

14. Przyjęcie protokołu z poprzedniej sesji.

15. Sprawy różne.

16. Zakończenie.