II Targi Edukacyjne Powiatu Łańcuckiego

29-03-2007
Starostwo Powiatowe w Łańcucie oraz dyrektorzy powiatowych szkół ponadgimnazjalnych zapraszają zainteresowanych gimnazjalistów wraz z opiekunami na: II Powiatowe Targi Edukacyjne, które odbędą się w poniedziałek 16 i wtorek 17 kwietnia 2007 br. w Miejskim Domu Kultury w Łańcucie, ul. Kościuszki 15.Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w targachw pierwszym dniu od godz. 10.30 (mieszkańców gmin: Białobrzegi, Czarna, Łańcut, Markowa, Rakszawa i Żołynia), w drugim dniu od godz. 10.30 (mieszkańców Miasta Łańcuta oraz gimnazjalistów spoza terenu Powiatu Łańcuckiego. W programie targów zaplanowano prezentacje poszczególnych szkół ponadgimnazjalnych z terenu Powiatu Łańcuckiego oraz zwiedzanie stoisk promocyjnych w holu MDK-u. Na miejscu będzie możliwe uzyskanie fachowej porady z zakresu doradztwa zawodowego.