Gala XXI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej w Muzeum-Zamek w Łańcucie

24-11-2023

23 listopada 2023 r. w Muzeum-Zamek w Łańcucie w powiecie łańcuckim, odbyła się Gala XXI edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy oraz pierwszej damy Agaty Kornhauser-Dudy.

To wielki zaszczyt nie tylko dla Podkarpacia, ale i dla Powiatu Łańcuckiego, gościć Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej oraz przedsiębiorców i ludzi biznesu, którzy pracują na rzecz rozwoju gospodarczego naszej ojczyzny.

Podczas gali Powiat Łańcucki reprezentował starosta łańcucki Adam Krzysztoń.

Nagroda Gospodarcza Prezydenta RP przyznawana jest raz do roku. Stanowi ona cenne i prestiżowe wyróżnienie dla polskich przedsiębiorstw, które przyczyniają się do rozwoju gospodarki narodowej, przestrzegają zasad odpowiedzialnego biznesu, promują pozytywny wizerunek Polski oraz stanowią wzór funkcjonowania dla innych. Nagroda może być przyznawana również zespołom badawczym oraz jednostkom naukowym, które wdrażają innowację produktową lub technologiczną.(za www.prezydent.pl)

Więcej informacji : https://www.prezydent.pl/aktualnosci/inicjatywy/nagroda-gospodarcza/aktualnosci/final-xxi-edycji-nagrody-gospodarczej-prezydenta-rp,77785

fot. archiwum Starostwa Powiatowego w Łańcucie