Flagi od Prezydenta RP już w Starostwie Powiatowym w Łańcucie

07-11-2018

Dzisiaj do Starostwa Powiatowego w Łańcucie dotarły flagi przesłane przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę, wraz z pięknymi słowami:
"Niech flaga Rzeczypospolitej Polskiej, symbol naszej tożsamości i państwowości oraz znak naszego przywiązania do Ojczyzny, którą współtworzą lokalne wspólnoty, będzie stale obecna pośród nas, a zwłaszcza w roku obchodów stulecia odzyskania niepodległości. Niech w roku wielkiego narodowego jubileuszu biało-czerwona flaga ozdobi nasze domy i połączy nas wokół wspólnego celu, jakim jest pomyślność i dobro Polski".

Załopoczą one 11 listopada br. ponad głowami mieszkańców naszego powiatu w czasie uroczystości setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wspólnie też odśpiewamy hymn o godz. 12.00 w kościele Farnym w Łańcucie.