Euro Quiz 2011 w Łańcucie

15-06-2011

Już po raz czwarty startuje ogólnopolska letnia akcja informacyjno - edukacyjna "EuroQuiz 2011", organizowana przez Komisję Europejską w Polsce. Motywem przewodnim tegorocznej edycji jest rozpoczynająca się 1 lipca br. polska Prezydencja w Radzie Unii Europejskiej, a także Europejski Rok Wolontariatu oraz tematyka oszczędzania energii i zapobiegania zmianom klimatycznym.

W sobotę, 18 czerwca, od godziny 11:00 mieszkańcy Łańcuta będą mieli okazję odwiedzić Miasteczko Europejskie, które pojawi się w okolicy boiska Orlik przy ul. Armii Krajowej i będzie częścią organizowanych przez władze Łańcuta Dni Miasta. Dla mieszkańców zaplanowano liczne atrakcje - od symulacji wyścigów samochodowych, przez zdalne sterowanie samolotem, po konkursy dla dzieci i dorosłych.
Program imprezy w Łańcucie

11:00 - otwarcie Miasteczka Europejskiego

12:00 - 14:00 - atrakcje dla dzieci i dorosłych

15:00 - 17:00 - konkurs wiedzy o UE "EuroQuiz 2011"

18:00 - zamknięcie Miasteczka Europejskiego

Zapraszam do poinformowania o wydarzeniu na łamach Państwa portalu, a także do czynnego udziału w wydarzeniu w dniu 18 czerwca br.

Więcej informacji na stronie Komisji Europejskiej w Polsce: www.ec.europa.eu/polska oraz na Facebooku: http://www.facebook.com/komisjaeuropejska