Dzieci ze świetlicy „Wzrastanie” w Starostwie Powiatowym

26-07-2011

Połowa wakacji już prawie za nami. Mimo że pogoda nie rozpieszcza, dzieci szukają sposobów na zabicie nudy. Jednym z nich może być odwiedzenie świetlicy „Wzrastanie”. 25 lipca jej podopieczni przyszli z wizytą do Starostwa Powiatowego w Łańcucie. Dzięki temu dzieci poznały funkcje, jakie pełni ta instytucja. Spotkanie prowadził Starosta wraz z  Wicestarostą. Miały one wiele pytań, na przykład o budowę ścieżek rowerowych, placów zabaw oraz o przepisy dotyczące prawa jazdy na skuter. W zamian dzieci zaprezentowały przygotowane z tej okazji wierszyki i zaśpiewały piosenki. Na zakończenie spotkania Starosta wręczył najaktywniejszym uczestnikom biuletyny z informacjami o powiecie, zaś  wszystkie dzieci poczęstował cukierkami.

Świetlica Profilaktyczno - Terapeutyczna „Wzrastanie" działa przy ulicy Ottona z Pilczy 2 w Łańcucie.

Pamiątkowe zdjęcie z wizyty podopiecznych świetlicy

Podopieczni ze świetlicy