Działaj Lokalnie-spotkanie informacyjne

22-04-2008
Starostwo Powiatowe w Łańcucie wspólnie z Leżajskim Stowarzyszeniem Rozwoju zaprasza na spotkanie informacyjne poświęcone realizacji VI edycji programu „Działaj Lokalnie”, które odbędzie się 6 maja 2008 r. (wtorek) w godz. 13.30-15.00 w Sali Konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łańcucie przy ul. Mickiewicza 2 (I piętro).  Leżajskie Stowarzyszenie Rozwoju jest jedną z 45 organizacji w Polsce, realizujących na zlecenie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności i Akademii Rozwoju Filantropii w Polsce lokalne edycje ogólnopolskiego programu „Działaj Lokalnie” (więcej na temat programu na stronie http://www.dzialajlokalnie.pl oraz www.lsr.pl/dl). W ramach tego programu Stowarzyszenie przeprowadzi m.in. na terenie powiatu łańcuckiego kolejny konkurs grantowy, mający na celu wsparcie projektów inicjujących współpracę mieszkańców na rzecz dobra wspólnego. W ww. konkursie o dotacje ubiegać się mogą: podmioty mające status fundacji lub stowarzyszenia zarejestrowanego w KRS, grupy nieformalne, w imieniu których wniosek złoży organizacja pozarządowa lub lokalna instytucja publiczna posiadająca osobowość prawną. Jeszcze raz serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne.