Drodzy MATURZYŚCI

30-04-2021

              Miniony rok szkolny naznaczony globalną pandemią, był trudnym czasem do nauki. Nie wszystko było tak, jak wtedy, kiedy rozpoczynaliście edukację w naszych szkołach i z całą pewnością musieliście poświęcić jeszcze więcej pracy, aby przygotować się do jednego z najważniejszych sprawdzianów w życiu.

              Na czas egzaminów życzymy Wam: skupienia - byście mogli w pełni zastosować wiedzę, którą zdobyliście w dotychczasowym cyklu nauki, siły – by nie zabrakło jej Wam w tym egzaminacyjnym maratonie, spokoju – byście mogli zdać egzaminy wykorzystując maksymalnie potencjał swoich możliwości, a złe emocje nie pokrzyżowały Wam planów.

              Szanowni Absolwenci, przed Wami czas trudnych życiowych wyborów i dlatego życzymy Wam również szczęścia i pomyślności w realizowaniu dalszych celów edukacyjnych, aby egzaminy maturalne otworzyły drogę do sukcesu i były pięknym wstępem w kolejny etap dorosłego życia.

              Równocześnie Dziękujemy Państwu Dyrektorom i Nauczycielom za wysiłek włożony w przygotowanie młodzieży do egzaminu maturalnego. Jest on uwieńczeniem Państwa trudu, niech więc jego wyniki będą powodem do dumy
i zadowolenia.

              Rodzicom Maturzystów życzymy wiele satysfakcji z osiągnięć dzieci. To dzięki Państwa wsparciu mogą one realizować swoje marzenia.