Boże Narodzenie oczami uczestników konkursu na najpiękniejszą kartkę świąteczną

21-12-2018

Po raz kolejny Starostwo Powiatowe w Łańcucie oraz Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie zorganizowały konkurs na najpiękniejszą kartkę świąteczną. Zwycięska praca stała się wzorem oficjalnej kartki bożonarodzeniowej Powiatu Łańcuckiego. Jej autorką jest Anna Szymczyk.

W tegorocznej edycji konkursu wzięły udział kartki przygotowane przez uczestników i podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy w Łańcucie z filią w Rakszawie, Domu Pomocy Społecznej w Łańcucie, Niepublicznego Ośrodka Rewalidacyjno - Wychowawczego CARITAS w Wysokiej, Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Handzlówce, Łańcuckiego Koła Polskiego Stowarzyszenia Diebetyków, Świetlicy Socjoterapeutycznej CARITAS w Łańcucie, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Białobrzegach oraz Fundacji CONTIGO ZAZ w Woli Dalszej.

Jury konkursowe pod przewodnictwem starosty łańcuckiego Adama Krzysztonia  miało bardzo trudne zadanie, gdyż wszystkie prace charakteryzowały się dużym zaangażowaniem autorów, pomysłowością i starannością wykonania. Poza główną nagrodą przyznano wyróżnienia.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Nagrodzone prace publikujemy poniżej.