40. Powiatowy Rajd Rowerowy ma nowy termin!

03-10-2022

W sobotę 15 października 2022 r. Starostwo Powiatowe w Łańcucie  zaprasza do udziału w 40. POWIATOWYM RAJDZIE ROWEROWYM w 80. rocznicę powstania Armii Krajowej w hołdzie żołnierzom konspiracji Obwodu Łańcut, z Czarnej do lasu turzańskiego.

PROGRAM:

9.00 - Zbiórka uczestników przy leśniczówce w Czarnej
9.50 - Przejazd do Zalesia przez "Dolinę Trzech Stawów" - "Stare Bobrowiska"
10.15 - Przejazd przez "Zadwór" i "Majdan" do Nienadówki
11.00 - Pomnik w lasach turzańskich nazywanych "Małym Katyniem", gdzie pogrzebano ofiary NKWD
12.00 - Przejazd wzdłuz drogi krajowej S 19 przez Stobierną do Pogwizdowa
13.30 - Ośrodek Garncarski w Medyni Głogowskiej (rozdanie nagród, gorący posiłek i zakończenie rajdu)

Uczestnictwo w formie imiennego wykazu prosimy zgłaszać głównie drogą mailową na adres: srodowisko@powiatlancut.pl lub tel. 17 225 6964 w Starostwie Powiatowym w Łańcucie ul. Mickiewicza 8 pok. nr 4 pierwsze piętro budynku D
Opłatę z tytułu uczestnictwa 10 zł od osoby można uiścić podczas rejestracji w dniu rajdu.
Uwaga: uczestnicy niepełnoletni mogą jechać pod opieką osoby dorosłej,
Długość trasy 40 km, w tym 15 km drogą o zmiennej nawierzchni. W przypadku niekorzystnej pogody rajd może zostać odwołany.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY !

Patronat nad rajdem:

- Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie,