39. Powiatowy Rajd Rowerowy - nowy termin

25-04-2022

Starostwo Powiatowe w Łańcucie oraz Łańcuckie Towarzystwo Cyklistów zapraszają na XXXIX POWIATOWY RAJD ROWEROWY śladami 10. Pułku Strzelców Konnych 30 kwietnia 2022 r. (sobota)
PROGRAM:

9.00 - Zbiórka uczestników na parkingu przy Powiatowej Hali Sportowej im. Józefa Witka w Łańcucie
9.30 - Postój przy budynku d. Kasyna Urzędniczego w Łańcucie (Tablica upamiętniająca 100-lecie 10 PSK)
9.45 - Dom Pomocy Społecznej w Łańcucie ul. Piłsudskiego 72 (Tablica na budynku mieszkalnym żołnierzy 10 PSK)
10.00 - Szkoła Podstawowa Nr 3 w Łańcucie im. 10 Pułku Strzelców Konnych w Łańcucie (Tablica 10 PSK)
10.30 - Przejazd ul. Wandy Rutkiewicz w Łańcucie do Strzelnicy Łańcuckiego Klubu Strzeleckiego CEL
10.45 - Krzyż ks. Stanisława Stojałowskiego w Kraczkowej na Błoniach
11.30 - Postój w Stadninie Koni BASK w Albigowej (Konkursy wiedzy o 10 PSK i sprawnościowe, posiłek)
13.00 - Stary Młyn w Albigowej (Tablica upamiętniająca bitwę 10 Brygady Kawalerii płk dypl. Stanisława Maczka)
14.30 - Przejazd obok farmy wiatrowej, zalewu Korczak do Ośrodka Kultury w Głuchowie (zakończenie i gorący posiłek)

Uczestnictwo w formie imiennego wykazu prosimy zgłaszać głównie drogą mailową na adres:
srodowisko@powiatlancut.pl lub tel. 17 225 6964
w Starostwie Powiatowym w Łańcucie ul. Mickiewicza 8 pok. nr 4 pierwsze piętro budynku D
Opłatę z tytułu uczestnictwa 10 zł od osoby można uiścić podczas rejestracji
Uwaga: uczestnicy niepełnoletni mogą jechać pod opieką osoby dorosłej,
długość trasy 30 km, w tym 15 km drogą żwirową. W przypadku niekorzystnej pogody rajd może zostać odwołany.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY !

Zachęcamy uczestników do udziału w konkursach. Nagrody ufundowali:
- Starostwo Powiatowe w Łańcucie,
- Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Rzeszowie,