1 listopada - Dzień Wszystkich Świętych

03-11-2004

Jak co roku, 1 listopada pracownicy Starostwa Powiatowego w Łańcucie w dniu Wszystkich Świętych  kwestowali na Kuchnię Świętego Brata Alberta w Łańcucie na nowym Cmentarzu. W tym roku aż 25 wolontariuszy reprezentantów samorządu powiatowego pomagało Towarzystu Świętego Brata Alberta Koło w Łańcucie w organizowanej zbiórce pieniędzy, za którą dla ubogich i bezdomnych przez cały następny rok będzie utrzymywana kuchnia, łaźnia przy ul. Ottona z Pilczy 2 w Łańcucie. W tym roku zebrano w Łańcucie kwotę 17 026,41 zł. W kweście uczestniczyło 125 wolontariuszy, z czego 61 to uczniowie szkół powiatowych z Zespołu Szkół Nr 1 im. Janusza Korczaka w Łańcucie, Zespołu Szkół Nr 3 im. Tadeusza Kościuszki w Łańcucie i I Liceum Ogólnokształcącego im. Henryka Sienkiewicza w Łańcucie.

kwesta
Kwestujący pracownicy