XIX Rodzinny Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych Powiatu Łańcuckiego

13-06-2022

W  niedzielę 12 czerwca na terenie Zespołu Szkół Technicznych w Łańcucie odbył  się XIX Rodzinny Piknik Integracyjny Osób Niepełnosprawnych Powiatu Łańcuckiego. Organizatorami byli Caritas Archidiecezji Przemyskiej, Powiat Łańcucki i Miasto Łańcut. Patronat honorowy sprawował Poseł na Sejm Pan Kazimierz Gołojuch. Piknik poprzedziła  Msza św. w kościele farnym w Łańcucie, po której uczestnicy przeszli w asyście orkiestry dętej pod batutą Pana Zdzisława Magonia na miejsce pikniku. Po dwóch latach przerwy spowodowanych pandemią wreszcie mogliśmy się spotkać  na - tradycyjnym już  w naszym powiecie  pikniku - z uczestnikami  wszystkich organizacji  skupiającymi osoby niepełnosprawne , ich rodzinami oraz mieszkańcami powiatu. Na scenie programy artystyczne prezentowali przedstawiciele wszystkich organizacji. Nasz Dom reprezentowali  Panie  Aleksandra i Wanda oraz Panowie Franciszek i Mieczysław. Po występach artystów był ciepły posiłek , ciasto i napoje. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz upominek od organizatorów Pikniku . Atmosfera była bardzo radosna. Wszyscy uczestnicy Pikniku cieszyli się ze spotkania i ze smutkiem rozstawali się na jego zakończenie. Do zobaczenia za rok.