XIII Spartakiada Osób Niepełnosprawnych Powiatu Łańcuckiego

20-05-2022

W dniu 18 maja 2022 r. na terenie hali sportowej MOSiR w Łańcucie  dobyła się – po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią – Spartakiada Osób Niepełnosprawnych Powiatu Łańcuckiego. Organizatorami tego wydarzenia był Niepubliczny Ośrodek Rewalidacyjno-Wychowawczy Caritas w Wysokiej, Miasto Łańcut oraz Starostwo Powiatowe w Łańcucie. Rozpoczęcie zmagań sportowych poprzedzone zostało defiladą wszystkich zawodników z poszczególnych organizacji . Odśpiewano Hymn Państwowy, złożono przysięgę i  mieszkanka naszego Domu Pani Janina zapaliła Znicz Spartakiady. Ponad 350 uczestników rywalizowało w różnych konkurencjach. Jak zawsze zwycięzcami byli wszyscy uczestnicy spartakiady. Impreza sportowa nie mogłaby odbyć się bez nagród i medali. Każdy uczestnik XIII Spartakiady otrzymał pamiątkowy złoty medal, a wszystkie Organizacje -  okolicznościowe statuetki i dyplomy. XIII Spartakiada przeszła do historii! Uśmiechy, i pozytywne emocje na długo pozostaną w pamięci uczestników. Do zobaczenia za rok!